اخبار حداقل

 

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع کنترل کیفیت توسط معاونت غذا و دارو جهت مسئولین فنی کارخانجات تولیدی مواد غذایی و بهداشتی استان در محل سالن کنفرانس این معاونت برگزار گردید.
خبرها حداقل
10

جلسه پشتیبانی شرکتهای توزیع دارو در ایام اربعین در معاونت غذا و دارو

جلسه پشتیبانی شرکتهای توزیع دارو در ایام اربعین در معاونت غذا و دارو
در این جلسه معاون غذا و دارو از شرکتهائی که در سال گذشته با تمام توان خود دارو و تجهیزات مورد نیاز این معاونت را جهت ارائه خدمت به زوار تامین نمودند، تشکر و قدر دانی کرد و از آنها خواست با تجربه به دست آمده از سنوات گذشته با مساعدت شما خواهیم توانست خدمات بهتری را به زوار اباعبدالله الحسین (ع) انجام دهیم.
دکتر نقدی گفت: پنج شرکت توزیع دارو آمادگی خود را برای خدمات دارو رسانی در مرز مهران را اعلام کرده اند و ما محل مناسب برای انبار و پرسنل شرکتهای مذکور آماده کرده ایم.
وی بیان داشت: تامین داروی همه ارگانها و نهادهائی که به زوار خدمات سلامت خواهند داد، بعلاوه یک بیمارستان صحرائی 50 تختخوابی به معاونت غذا و دارو ایلام واگذار شده است، پیشبینی ما برای تامین داروی حدود چهار میلیون زوار یک میلیارد و پانصد میلیون تومان است، این داروها شامل داروهای سرپائی، تخصصی و بیمارستانی است.
در ادامه جلسه مدیر شرکت توزیع داروی هجرت کرمانشاه گفت: عملکرد سال گذشته معاونت غذا و دارو ایلام در مرز مهران به زوار نسبت به سایر مرزها بی نظیر بود.
وی گفت این شرکت همانند سال گذشته به صورت شبانه روزی در شهر مرزی مهران حضور خواهیم داشت و با همکاری دیگر شرکتهائی که اعلام آمادگی کرده اند، درخواستهای داروئی و تجهیزاتی مورد نیاز مراکز عرضه دارو مستقر در شهرستان مهران و نقطه صفر مرزی تحت نظارت معاونت غذا و دارو را تامین خواهیم کرد.
تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (177)
کد خبر: 11542
  • جلسه پشتیبانی شرکتهای توزیع دارو در ایام اربعین در معاونت غذا و دارو
جستجو