اخبار حداقل

 

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع کنترل کیفیت توسط معاونت غذا و دارو جهت مسئولین فنی کارخانجات تولیدی مواد غذایی و بهداشتی استان در محل سالن کنفرانس این معاونت برگزار گردید.
خبرها حداقل
27
برگزاری کارگاه یک روزه تلفیق داروئی در معاونت غذا و دارو ایلام
چکیده: کارگاه یک روزه تلفیق داروئی با حضور مدیر اداره نظارت بر دارو و مخدر، کارشناس داروخانه های بیمارستانی و داروسازان بیمارستانی در محل سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو برگزار گردید.  مدیر اداره نظارت بر دارو و مخدر گفت: با اجرای این طرح و تکمیل فرم های تلفیق داروئی ، خطاهای داروئی و همچنین عوارض ناخواسته داروها به طور قابل ملاحظه ای کاهش خواهد یافت... ادامه »
25
جلسه کمیته فرعی توسعه سازمان و تحول اداری
چکیده: با حضور معاون غذا و دارو، مدیر دارو، مدیر غذا، مسئول امور اداری معاونت، سرپرست توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی و هیئت همراه، جلسه کمیته فرعی توسعه سازمان و تحول اداری معاونت غذا و دارو برگزار گردید. در این جلسه دکتر نقدی گفت: با توجه به شناخت مدیران مجموعه از کارشناسان حوزه مربوطه، تصمیم گیری برای احراز پست های درخواستی کارشناسان هر ح... ادامه »
25
معرفی نامه به اداره صنعت معدن و تجارت استان ایلام
چکیده: معرفی نامه به اداره صنعت معدن و تجارت استان ایلام
15
چهل و دومین جلسه کمیته دارو و تجهیزات پزشکی
چکیده: چهل و دومین جلسه کمیته دارو و تجهیزات پزشکی دانشگاه با حضور معاون غذا و دارو، مدیر تجهیزات پزشکی معاونت، نماینده معاونت توسعه، روئسای مراکز درمانی و سایر اعضاء در محل سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو برگزار کردید. در این نشست معاون غذا و دارو با تبریک اعیاد خجسته و مبارک قربان و غدیر خم و عرض تبریک انتخاب مجدد دکتر هاشمی مقام عالی وزارت بهداشت، درما... ادامه »
15
همایش ویدئو کنفرانس مدیران دارو قطب سوم کشور
چکیده: همایش ویدئو کنفرانس مدیران دارو قطب سوم در تاریخ 14 شهریور 96همایش ویدئو کنفرانس مدیران دارو قطب سوم کشور با شرکت استانهای ایلام، کرمانشاه، کردستان به میزبانی معاونت غذا و دارو همدان برگزار گردید. در این جلسه مدیر دارو ایلام گفت: برای کارآمدی سامانه DPIC باید از پشتوانه مالی برخوردار باشد، چون این برنامه پشتوانه مالی نداشت مورد استقبال داروسازان ... ادامه »
14
نشست مشترک معاونت غذا و دارو با سازمان ورزش و امور جوانان
چکیده: در راستای اجرای تفاهم نامه سازمان غذا  و دارو با سازمان ورزش و امور جوانان،  اولین جلسه کمیته مشترک با حضور سرکار خانم دکتر شاهماری مدیریت نظارت بر دارو،  خانم رنجبر سرپرست اداره فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل و نمایندگان سازمان ورزش و امور جوانان استان در معاونت غذا و دارو تشکیل شد. در این جلسه به بررسی علل مصرف غیر منطقی، عرضه و ف... ادامه »
14
اسامی قبول شدگان آزمون اصناف تجهیزات پزشکی 1396/06/05
چکیده: اسامی قبول شدگان آزمون اصناف تجهیزات پزشکی 1396/06/05
13
آزمون مسئول فنی شرکت های توزیعی سطح2 و اصناف تجهیزات پزشکی
چکیده: مطابق دستورالعمل مدیریت نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، مدیریت اداره تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو، پس از ثبت نام از متقاضیان فعالیت در واحدهای صنفی و توزیعی تجهیزات پزشکی، با اخذ منابع آموزشی از مرکز مربوطه، در تاریخ نهم شهریورماه، آزمون مسئولین فنی متقاضیان تاسیس شرکت توزیعی و اصناف تجهیزات پزشکی  در محل سالن کنف... ادامه »
13
هشدار در خصوص مصرف خودسرانه گیاهان دارویی و داروهای گیاهی
چکیده: معاون غذا و دارو جناب آقای دکتر نقدی در این خصوص گفت:  شناخت گونه گیاهی و اثرات آن در طب گیاهی حائز اهمیت است و مصرف هر گونه گیاه دارویی باید به اندازه و بر اساس اصول علمی و زیر نظر متخصص طب سنتی(نه عطار) باشد. مصرف خودسرانه گیاهان دارویی و داروهای گیاهی می‌تواند عوارض کبدی و کلیوی برجای بگذارد. مصرف گیاهان دارویی و داروهای گیاهی به&zw... ادامه »
12
کارگاه آموزشی بین آزمایشگاهی Lims
چکیده: در تاریخ 8/6/1396 با حضور کارشناسان بهداشت محیط شبکه های تابع دانشگاه علوم پزشکی، کارشناسان ستادی معاونت بهداشتی، مدیر و کارشناسان مدیریت نظارت بر مواد غذائی و بهداشتی، کارگاه آموزشی بین آزمایشگاهی Lims در محل سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو، توسط مدیریت آزمایشگاه کنترل غذا و دارو برگزار شد. در ابتدا مدیر آزمایشگاه کنترل غذا و دارو، در خصوص اهداف و... ادامه »
صفحه 1 از 18ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو