طراحی سایت
اخبار

 

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع کنترل کیفیت توسط معاونت غذا و دارو جهت مسئولین فنی کارخانجات تولیدی مواد غذایی و بهداشتی استان در محل سالن کنفرانس این معاونت برگزار گردید.
خبرها
18

کارگاه نحوه زمان بندی پیاده سازی استقرار نظام مدیریت کیفیت

کارگاه نحوه زمان بندی پیاده سازی استقرار نظام مدیریت کیفیت
با حضور معاون غذا و دارو، مدیر آزمایشگاه کنترل و کارشناسان این حوزه، کارگاه نحوه زمان بندی پیاده سازی استقرار نظام مدیریت کیفیت بر استاندارد Iso/Iec 17025:2005 در محل سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو برگزار شد.
در این جلسه دکتر شاهماری، در خصوص اهمیت پیاده سازی استقرار نظام مدیریت کیفیت و تاثیر آن در کیفیت نتایج آزمون سخنانی بیان کرد.
وی گفت: استاندارد سازي آزمايشگاهها در واقع بستر مناسبي جهت استفاده بهينه از تجهيزات، امكانات و نيروي متخصص موجود می باشد و استانداردسازي سبب ايجاد اطمينان و اعتماد نسبت به نتايج آزمون شده، بهره وري آزمايشگاهها را افزايش داده و سبب هدفمند شدن هزينه انجام آزمون مي شود.
در ادامه گارگاه معاون غذا و دارو، در خصوص اهمیت برقراری استاندارد پیاده سازی استقرار نظام مدیریت کیفیت و تاثیر آن در کیفیت نتایج آزمون با کارشناسان آزمایشگاه کنترل غذا و دارو، به بحث و تبادل نظر پرداختند و موانع و چالش های پیش رو را  بررسی نموده و راهکارهای لازم ارائه گردید.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (169)
کد خبر: 14828
  • کارگاه نحوه زمان بندی پیاده سازی استقرار نظام مدیریت کیفیت
جستجو