طراحی سایت
اخبار

 

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع کنترل کیفیت توسط معاونت غذا و دارو جهت مسئولین فنی کارخانجات تولیدی مواد غذایی و بهداشتی استان در محل سالن کنفرانس این معاونت برگزار گردید.
خبرها
15

چهل و دومین جلسه کمیته دارو و تجهیزات پزشکی

چهل و دومین جلسه کمیته دارو و تجهیزات پزشکی
چهل و دومین جلسه کمیته دارو و تجهیزات پزشکی دانشگاه با حضور معاون غذا و دارو، مدیر تجهیزات پزشکی معاونت، نماینده معاونت توسعه، روئسای مراکز درمانی و سایر اعضاء در محل سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو برگزار کردید.
در این نشست معاون غذا و دارو با تبریک اعیاد خجسته و مبارک قربان و غدیر خم و عرض تبریک انتخاب مجدد دکتر هاشمی مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، همچنین از آقای دکتر دیناروند بابت تحول در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی تقدیر و تشکر کرد.
دکتر نقدی در ابتدای نشست در خصوص تغییر و تحولات در حوزه تجهیزات پزشکی و تفکیک شدن ادارات تجهیزات سرمایه ای و مصرفی بیاناتی اظهار کرد و گفت، ما در راستای اجرای طرح تحول سلامت رسالت خود را انجام خواهیم داد.
نامبرده گزارش عملکرد 4 ساله گذشته را نسبت به سنوات گذشته را بسیار عالی ارزیابی کرد و گفت در این مدت ناوگان فرسوده تجهیزات پزشکی باز سازی گردیده و مراکز درمانی ما به تجهیزات به روز و پیشرفته مجهز شده اند و اولین دستگاه MRI دولتی در این مدت وارد استان شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
در ادامه مهندس اروانه مدیر تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو، در مورد تکمیل فرمهای شناسنامه تجهیزات، جهت بارگذاری در نرم افزار مدیریت تجهیزات، ثبت مشخصات دقیق اقلام مصرفی درسامانه HIS مراکز درمانی، تکمیل فرم نیاز سنجی اقلام دیالیز، هزینه های نگهداشت تجهیزات پزشکی سخنانی بیان کرد.
در ادامه جلسه روئسای مراکز درمانی و دیگر اعضاء، در خصوص مشکلات و کمبودهای تجهیزات پزشکی سرمایه ای و مصرفی و اهمیت نقش حضور کارشناسان تجهیزات پزشکی در خصوص پیگیری امورات مربوطه و کاهش هزینه ها در مراکز درمانی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (73)
کد خبر: 13869
  • چهل و دومین جلسه کمیته دارو و تجهیزات پزشکی
جستجو