اخبار

 

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع کنترل کیفیت توسط معاونت غذا و دارو جهت مسئولین فنی کارخانجات تولیدی مواد غذایی و بهداشتی استان در محل سالن کنفرانس این معاونت برگزار گردید.
خبرها
12

نشست معاون غذا و دارو با مدیرکل سازمان بیمه سلامت استان ایلام

نشست معاون غذا و دارو با مدیرکل سازمان بیمه سلامت استان ایلام
در تاریخ 9/6/1396 در محل دفتر معاونت غذا و دارو، نشست هماهنگی بین معاون غذا و دارو و مدیرکل سازمان بیمه سلامت و هیئت همراه در خصوص چگونگی باز پرداخت مطالبات دانشگاه توسط بیمه سلامت برگزار شد.
در این جلسه دکتر نقدی گفت: رویه پرداخت مطالبات سازمانهای بیمه گر به داروخانه های دولتی و  خصوصی، چرخه تولید، توزیع و فروش دارو را با مشکل مواجه نموده است، به نحوی که مطالبات شرکتهای توزیع دارو از داروخانه های دولتی و خصوصی افزایش بی رویه ای یافته که با از دست دادن سرمایه خود، قادر به ادامه ارائه خدمات داروئی نخواهند بود و ادامه این روند زنجیره درمان بیماران را با مشکل روبرو خواهد کرد.
وی بیان داشت: می بایست برای جلو گیری از بحران داروئی و ادامه مناسب خدمات داروئی به بیماران تدابیری اندیشیده شود که مطالبات داروخانه ها از سازمانهای بیمه گر به حد قابل قبولی برسد.
در ادامه مدیرکل سازمان بیمه سلامت، به خاطر همراهی و مساعدت معاون، مدیر و کارشناسان دارو در خصوص مدیریت مناسب تامین دارو با وجود کمبود منابع مالی تشکر و قدردانی کرد.
وی گفت: ما برای پرداخت مطالبات دانشگاه و داروخانه های بخش خصوصی نهایت تلاش خود را به کار خواهیم بست و با تامین اعتباربه زودی شاهد گشایش در پرداختها خواهیم بود.
در پایان جلسه دکتر رحیمی به پاسداشت همکاری و همراهی با سازمان بیمه خدمات درمانی در تامین دارو استان به رسم یادبود لوح تقدیری به دکتر نقدی اهداء کرد، سپس با هیئت همراه از پروژه توسعه بنای ساختمان غذا و دارو دیدن کردند.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (21)
کد خبر: 13824
  • نشست معاون غذا و دارو با مدیرکل سازمان بیمه سلامت استان ایلام
جستجو