اخبار

 

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع کنترل کیفیت توسط معاونت غذا و دارو جهت مسئولین فنی کارخانجات تولیدی مواد غذایی و بهداشتی استان در محل سالن کنفرانس این معاونت برگزار گردید.
خبرها
01

همایش معاونین و مدیران قطب سوم کشور در معاونت غذا و دارو ایلام برگزار گردید

همایش معاونین و مدیران قطب سوم کشور در معاونت غذا و دارو ایلام برگزار گردید
همایش مذکور با حضور معاونین و مدیران استانهای کرمانشاه همدان و کردستان در سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو ایلام برگزار گردید.
 در این جلسه معاون غذا و دارو ایلام: از سازمان غذا و دارو، دانشگاه های علوم پزشکی و شرکتهای پخش داروئی و همه کسانی که به نحوی ما را در ایام اربعین یاری نمودند که به نحو احسن به زوار اباعبدالله الحسین (ع) خدمت رسانی شایسته ای داشته و در مقابل زوار سرور و سالار شهیدان سربلند باشیم، تقدیر و تشکر کرد.
دکتر نقدی گفت: جلسات قطب فرصتی است تا با هم تبادل نظر کنیم، تجربیات موفق را منتقل نموده و برای مشکلات و موانع برنامه ریزی کنیم.
وی اظهار داشت: یکی از چالشهائی که معاونتهای غذا و دارو سراسر کشور با آن مواجه هستند محصولات تراریخته هستند، که باید بسیار محتاطانه عمل کرد و تدابیر و راهکار مناسب برای امنیت غذائی در تولید و توزیع و مصرف آن در نظر گرفته شود.
سپس دبیر قطب سوم کشور، از مدیریت و خدمت رسانی شایسته معاون، مدیران و مجموعه معاونت غذا و دارو ایلام، در ایام اربعین حسین(ع) به جمعیت چند میلیونی زوار اباعبدالله الحسین(ع) تقدیر کرد.
آقای دکتر عبدی در خصوص اقداماتی که برای جلوگیری از تخلفاتی که در بعضی از داروخانه ها پیش می آید، اظهار داشت: جرایم تعزیراتی ناچیز بوده و به هیچ وجه باز دارنده نیست.
معاون غذا و دارو همدان گفت: با توجه به وضعیت بدهی داروئی بیمارستانها به شرکتهای پخش داروئی، تفکیک حساب داروئی و تفویض هزینه کرد آن به معاونت های غذا و دارو یک ضرورت است، اگر این مهم انجام شود، حساب داروئی به روز خواهد شد و داروخانه های دولتی بدهی به شرکتهای پخش دارو و تجهیزات نخواهند داشت.
معاون غذا و دارو کردستان گفت: برای پی گیری مصوبات باید تقسیم کار داشته باشیم و به صورت هماهنگ اقدام شود، تا از پتانسیل های موجود در قطب حداکثر استفاده را برده باشیم.    
در ادامه جلسه، مصوبات اجرائی شده و نشده جلسه قبل را مورد بحث و بررسی قرار دادند و راهکارهائی پیشنهاد شد، سپس کارگروه های تخصصی در حوزه های مربوطه ایجاد گردید و در پایان با جمع بندی نتایج کار کارگروه ها تصمیماتی مصوب شد.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (378)
کد خبر: 12093
  • همایش معاونین و مدیران قطب سوم کشور در معاونت غذا و دارو ایلام برگزار گردید
جستجو