اخبار

 

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع کنترل کیفیت توسط معاونت غذا و دارو جهت مسئولین فنی کارخانجات تولیدی مواد غذایی و بهداشتی استان در محل سالن کنفرانس این معاونت برگزار گردید.
خبرها
13
"توصیه های دارویی و غذایی به زایرین اربعین حسینی"
چکیده: با شروع پیاده روی کنگره بزرگ اربعین برای پیشگیری از مسمومیت های دارویی و غذایی و همینطورکاهش خطرات و بهبود سلامتی ، رعایت برخی نکات توسط زائران حسینی لازم  و ضروری  می باشد . در این خصوص دفتر تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو ضمن عرض تسلیت اربعین حسینی به موارد زیر اشاره کردند.   پیاده روی نیاز به دارو را مرتفع نکرده و داروهای خود را... ادامه »
07
جلسه‌ی کارگروه مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور
چکیده: در تاریخ چهارشنبه سوم آبان ماه 1396 جلسه‌ی کارگروه مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور، در محل شبکه‌ی بهداشت و درمان شهرستان دره‌شهر برگزار شد. پیش از جلسه، از داروخانه‌ی بیمارستان ولی‌عصر(عج) و همچنین اصناف تجهیزات پزشکی، لوازم آرایشی- بهداشتی و عطاری‌های سطح شهر بازدید به عمل آمد و موارد لازم به متصدیان صنوف تذکر داده... ادامه »
02
جلسه آموزشی  آشنایی با "مجموعه قوانین و مقررات عطاری ها"
چکیده: جلسه آموزشی  آشنایی با "مجموعه قوانین و مقررات عطاری ها" در سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو با حضور اتاق اصناف و عطاران شهر ایلام توسط اداره نظارت بر فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت برگزار شد. در این جلسه مقررات بهداشتی و همچنین الزامات عدم عرضه داروهای گیاهی و مکمل آموزش داده شد و لیست محصولات قابل عرضه در عطاری و پمفلت آموزشی  عوا... ادامه »
02
چکیده: معاونت محترم غذا و دارو ایلام ، سرکار خانم دکتر شاهماری در رابطه با هفته اول آبان ماه به عنوان "هفته پیشگیری از مسمومیت ها"گفت: مهمترین هدف توجه به هفته پیشگیری از مسمومیت ها این است که با افزایش سطح آگاهی مردم در رابطه با مسمومیت مانع از بروز مسمومیت ها شویم. شیوه جدید زندگی و دسترسی آسان به انواع مواد شیمیایی، داروها، سموم و غیره بدون داشتن اطلا... ادامه »
30
برپائی 10 پایگاه اطلاع رسانی تغییر و اصلاح الگوی تغذیه
چکیده: برپائی 10 پایگاه اطلاع رسانی تغییر و اصلاح الگوی تغذیه برای حفظ و ارتقاء سلامت  در سطح استان به مناسبت ویژه برنامه های روز جهانی غذا، مدیریت نظارت بر مواد غذائی آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو  با توجه به اهمیت موضوع و تاثیر غذای سالم در حفظ و ارتقاء سلامت جامعه، اقدام به ایجاد 10 پایگاه اطلاع رسانی با همکاری مسئولین فنی و مراکز بهداش... ادامه »
25
آموزش چهره به چهره به مناسبت روز جهانی غذا
چکیده: آموزش چهره به چهره به مناسبت روز جهانی غذا
25
نصب بنر در سطح شهر و توزیع پمفلت به مناسبت روز جهانی غذا
چکیده: به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو ایلام: به مناسبت روز جهانی غذا مدیریت نظارت بر مواد غذائی، آرایشی و بهداشتی برای ارتقاء سلامت عمومی، اقدام به نصب بنرهائی در میادین اصلی شهر ، درب دانشگاه علوم پزشکی و معاونت غذا و دارو با موضوع اصلاح الگوی تغذیه برای حفظ و ارتقاء سلامت، کاهش مصرف نمک ، قند و چربی، معرفی نشانگرهای رنگی تغذیه ای و معرفی برچسب ... ادامه »
24
به مناسبت روز جهانی غذا
چکیده: به مناسبت روز جهانی غذا، بر اساس برنامه ریزی انجام شده توسط مدیریت نظارت بر مواد غذائی، آرایشی و بهداشتی که از تاریخ 22 لغایت 28 مهرماه برگزار خواهد شد، در دومین روز کارشناسان این حوزه برای گروه های هدف برنامه های آموزشی چهره به چهره در مدارس، دانشگاه ها، بیمارستان ها، داروخانه ها و مراکز عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی به شرح زیر برگزار کردند. آموزش ... ادامه »
24
روز جهانی غذا
چکیده: روز جهانی غذا
24
روز جهانی غذا
چکیده: روز جهانی غذا
صفحه 1 از 20ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو