اخبار حداقل

 

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع کنترل کیفیت توسط معاونت غذا و دارو جهت مسئولین فنی کارخانجات تولیدی مواد غذایی و بهداشتی استان در محل سالن کنفرانس این معاونت برگزار گردید.
خبرها حداقل
25
آموزش چهره به چهره به مناسبت روز جهانی غذا
چکیده: آموزش چهره به چهره به مناسبت روز جهانی غذا
25
نصب بنر در سطح شهر و توزیع پمفلت به مناسبت روز جهانی غذا
چکیده: به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو ایلام: به مناسبت روز جهانی غذا مدیریت نظارت بر مواد غذائی، آرایشی و بهداشتی برای ارتقاء سلامت عمومی، اقدام به نصب بنرهائی در میادین اصلی شهر ، درب دانشگاه علوم پزشکی و معاونت غذا و دارو با موضوع اصلاح الگوی تغذیه برای حفظ و ارتقاء سلامت، کاهش مصرف نمک ، قند و چربی، معرفی نشانگرهای رنگی تغذیه ای و معرفی برچسب ... ادامه »
24
به مناسبت روز جهانی غذا
چکیده: به مناسبت روز جهانی غذا، بر اساس برنامه ریزی انجام شده توسط مدیریت نظارت بر مواد غذائی، آرایشی و بهداشتی که از تاریخ 22 لغایت 28 مهرماه برگزار خواهد شد، در دومین روز کارشناسان این حوزه برای گروه های هدف برنامه های آموزشی چهره به چهره در مدارس، دانشگاه ها، بیمارستان ها، داروخانه ها و مراکز عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی به شرح زیر برگزار کردند. آموزش ... ادامه »
24
روز جهانی غذا
چکیده: روز جهانی غذا
24
روز جهانی غذا
چکیده: روز جهانی غذا
24
روز جهانی غذا
چکیده: روز جهانی غذا
24
روز جهانی غذا
چکیده: روز جهانی غذا
24
برنامه‌های روز جهانی غذا در ایلام اعلام شد
چکیده: سازمان خوار و بار جهانی یا فائو هر ساله 16 اکتبر برابر با 24 مهرماه  مقارن با سالروز تاسیس آن سازمان را به عنوان " روز جهانی غذا " اعلام کرده و گرامیداشت این روز در اقصی نقاط جهان برگزار می‌شود . شعار روز جهانی غذا  " تغییر آینده مهاجرت ، سرمایه‌گذاری در امنیت غذایی و توسعه روستایی"  است . مراسم روز جهانی غذا درایران همزم... ادامه »
24
دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی با پرسنل و بازدید از توسعه بنای ساختمان
چکیده: رئیس دانشگاه علوم پزشکی و هیئت همراه با معاون غذا و دارو و پرسنل این حوزه دیدار کردند، دکتر دل پیشه با تقدیر از تلاش های ثمر بخش دکتر نقدی در جایگاه معاون غذا و دارو اظهار داشت، ایشان در راه اهداف سازمان غذا و دارو و دانشگاه علوم پزشکی، متحمل زحمت های زیادی شدند و تغییراتی که در این حوزه داد، با عث ارتقاء معاونت غذا و دارو ایلام در بین معاونت های د... ادامه »
19
اطلاع رسانی
چکیده: اطلاع رسانی
صفحه 1 از 20ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو